Wellness hotely

Stresu z mesta, práce, alebo okolností, ktoré prechádza vaším životom, sa môžete zbaviť a zahodiť na nejaký ten deň práve u nás, vo wellness Šumava. Naplánujte si víkend, alebo dlhšiu dobu u nás, a zažite nezabudnuteľný pobyt v malebnej, a šumavské prírode.
Miesta je tu dosť pre väčšie rodiny i jedinca, a pre všetkých je tu pripravené veľké množstvo služieb, od individuálnych, do ktorých sa radí kúpanie vo vnútornom bazéne, či vírivke, cez ohrievanie sa v saune, až po masáže od našich profesionálov. http://www.druzbahotel.sk/hu/wellness/Jegy-a-WELLNESS“ title=“http://www.druzbahotel.sk/hu/wellness/Jegy-a-WELLNESS“>wellness hotely tak uspokojí určite každého, kto si chce užiť chvíľu relaxu.

Malý, ale veľký

Náš hotel je navrhnutý tak, aby sa tu zmestilo veľa ľudí, ale napriek tomu si zachovával meno menšieho wellness Šumava hotelíku pre skupinku ľudí. Miesto ale nehrá rolu v službách, ktoré s celkovým postavením hotela sú na veľmi vysokej úrovni. Práve kvôli týmto skutočnostiam, by ste nemali upustiť z návštevy nášho wellness Šumava, pri ceste na Šumavu.
Wellness hotely
4 (80.83%)24

Comments are closed.